ZOELLA BEAUTY Splash Botanics Range

Určitě znáte Zoe Sugg aka Zoellu a pokud ne, tak pak je to jedna z nejznámějších youtuberů, která má přes 12 000 000 odběratelů. Zoe má i svojí vlastní beauty značku s názvem Zoella Beauty a zhrua 2x do roka vypustí nové věci pokaždé s jiným tématem a s jinou vůní. Já osobně jsem Zoelly fanoušek. Mám ráda její videa a mám ráda i její beauty kolekci. Nejenom, že je levná, ale za tu cenu můžu říct, že je i kvalitní! A co je pro mě taky nesmírně důležité je, že veškeré výrobky jsou vegan a cruelty free. Mám několik věcí z jejích předešlých kolekcí a zamilovala jsem si je, takže když vyšla její nejnovější s názvem Splash Botanics, objednala jsem si rovnou všechno, kromě taštičky, u které se mi nelíbil nápis. 2 měsíce jsem zkoušela a testovala, tak jsem si myslela, že vám sepíšu krátký článek co si o všem myslím a co stojí za to, si koupit. A co teda kolekce Splash Botanics obsahuje?

  • Body Mist BOTANIC’EAU
  • Bubble Bath Soak DRENCH ME
  • Moisturising Body Wash MAKE A SPLASH
  • Body Sorbet QUENCH ME
  • Lip Oil SO SOFT
  • Bath Milk Powder LAGOON LOVE
  • Beauty taštička s nápisem BEAUTIFUL

Body Mist BOTANIC’EAU

Abych byla upřímná, nemyslela jsem si, že si tuhle věcičku zamiluju. Nezkoušela jsem ani jednu z jejích předešlých voňavek, protože buďme upřímní, vypadají celkem dětsky a že nevydrží na těle moc dlouho. Nemohla jsem se ale mýlit více. Je to jedna z mých nejoblíbenějších věcí z celé kolekce. Vůně je naprosto úžasná a dokonce jsem obdržela několik komplimentů a lidé se mě ptali, čím to voním. Zamilovala jsem se i do designu, který vypadá o dost dospěleji, než Zoelly předchozí voňavky.

Bubble Bath Soak DRENCH ME

Další věc, kterou si nemůžu vynachválit! Pokud máte rádi dlouhé a bublinkové koupele, tohle je přesně pro vás. Stačí přidat jen malinko produktu pod tekoucí vodu a voilá – máte hezky voňavou pěnu. A díky tomu, že potřebujete použít opravdu jen trošku, vydrží vám to dlouho narozdíl od jiných věcí na bubliny. Podle mě je to i nejlépe vypadající věc z celé kolekce a ve vaší koupelně bude vypadat prostě fantasticky. Zoella a její tým se s tímhle kartonovým balením vážně vyšvihli.

 

Moisturising Body Wash MAKE A SPLASH

Tohle mýdlo mě při prvním použití hodně překvapilo, jelikož se nejdříve nezdálo vůbec jako mýdlo. Má to strukturu spíše jako krém, až po tom, co si to namažete na tělo s vodou to začne trochu pěnit a působit jako mýdlo. Pointou tohoto výrobku ale je, že má působit i jako hydratační krém a doopravdy po použití je vaše pokožka hebká a voňavá a vy si na sebe nemusíte patlat jiný tělový krém po tom, co vylezete ze sprchy. Nevýhoda je, že musíte použít opravdu hodně pokud si chcete umýt celé tělo.

Body Sorbet QUENCH ME

Moje další oblíbená věcička je právě tento tělový krém. Je jako stvořený na léto, jelikož při použití zároveň i chladí. Takže pokud jste to trošku přehnali na sluníčku a potřebujete pokožku nejen hydratovat, ale i pocítit úlevu při lehkém spálení, je tenhle krém přímo pro vás. Vůně je taky top a když jsem po použití přišla u mě doma do kuchyně, spolubydlící se mě hned ptala, čím to tak krásně voním.

Lip Oil SO SOFT

Olejíček na rty byl pro mě bohužel naprostým zklamáním. Je to Zoelly první olej na rty vůbec a pracovalo se na něm dost dlouho, o to více zklamání bylo ještě větší. Struktura je skvělá a funguje přesně tak jak se říká – nelepí a vyživuje. Ale ta vůně a příchuť je tak strašně sladká, že se mi z toho jednu chvíli obracel žaludek. Takže tohle můžu bohužel doporučit jen pokud hledáte dárek pro jedenáctiletou holčičku.

Bath Milk Powder LAGOON LOVE

A posledním produktem je toto “mléko” do vany, které mě bohužel taky ničím nenadchlo. Přípravek je celkem malý, takže není na více než 2 použití. Pokud ale chcete, aby to opravdu působilo a vy cítili tu vůni, je třeba využít vše na jednou. Vznikne vám trošku pěny, ale nic převratného to není. Její bath milk z kolekce Jelly & Gelato je daleko lepší a skutečně vám ve vaně dodá ten pocit relaxace.

Doufám, že vám tento článek přišel aspoň trochu užitečný a do komentářů mi napište jaké výrobky od Zoelly jsou vaše oblíbené!

xx

Share:

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *