ZÁŘÍ PHOTO DIARY

Dlouho tu nebyl foto článek a mně se najednou nahromadilo tolik fotek, že do jednoho článku nelze všechno přidat. A to mi přijde, že se v mém životě nic neděje a nedělám nic jiného, než že koukám na seriály. Nakonec to se mnou ale není tak bídné. Tady máte všechny fotky ze září:

Asi tak poslední letní den, kdy jsem ještě mohla nosit šaty, aniž by ze mě byl rampouch a taky poslední posezení na trávě v parku letošního roku. Miluju Primrose Hill. Ten výhled je neskutečný.

Nutellu si fakt kupuju jen tak jednou za půl roku, protože jakmile jí mám doma neustále straším v kuchyni, beru si lžičku a jím jí samotnou, takže mi vydrží jen pár dní a pak si připadám jak největší tlustěna. 😀 Kdo to má stejně?

Bylo spoustu rán, kdy byl čas na pořádnou snídani v posteli.Našla jsem si na měsíc o dost klidnější práci, než jsem zvyklá a doslova jsem nedělala nic jiného, než že jsem pila kávu a brouzdala na instagramu. Musím dodat, že po desíti hodinách vám z toho celkem třeští hlava.

Toulky Londýnem


Trafalgar Square je úžasný i přes den, ale podle mě v noci má mnohem větší kouzlo. Jedno z nejhezčích míst, které v Londýně musíte navštívit i za tmy.

Nechala jsem si z Česka přivézt paprikové Pringles, protože divte se nebo ne, zaboha je nemůžu nikde v Londýně sehnat. A přiznejme si, paprikové jsou prostě nejlepší!

Slevám v Urban Outfitters nikdy neodolám
A další toulky LondýnemTahle fotka byla focená speciálně pro článek, který si můžete přečíst TADY. Ráďa se ve focení hodně zlepšuje a za tuhle fotku vděčím právě jemu.

Pokud hledáte oversized vintage svetr, v obchodech jako Topshop nebo H&M mít štěstí rozhodně nebudete. Proto jsem neuvěřitelně šťastná za Londýn, kde je nespočet obchodů s vintage oblečením. Jeden z mých oblíbených je BLITZ na Brick Lane, kde jsem já ten svůj dokonalý svetr našla.
Jeden den jsem jen tak zmínila, jak miluju Ferrero Rocher a hned druhý den mě Ráďa překvapil rovnou s takovým balením! Tak ještěže den na to přilétal Martin a nemusela jsem to celé zdolat sama. I když problém by mi to nedělalo.
Tak a to by bylo pro dnešek všechno. Další článek bude příští neděli, ale tentokrát povídací.
xx
Share:

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *