SUMMER PHOTO DIARY

Dlouho tu nebyl fotočlánek, tak tu máte jeden z většiny léta! Léto bylo báječný, hodně se toho dělo a musím říct, že nejsem vůbec připravená na zimu. Nechce se mi věřit, že je konec září a už zítra je říjen! Ale Halloweenský měsíc je ve znamení hororů, dýňového lattečka a zbarvených listů a to nelze nemilovat. Pak už to ale půjde jen z kopce, obávám se. Tak si ale pojďme ještě zavzpomínat na ty slunečné dny ….

Návštěva Edinburgu ve mně probudila nostalgii ohledně tohoto příběhu a byla nutnost si znova přečíst knížku a pustit si film.

Vyvážená strava

Výborná veganská značka, která dělá nejen proteinové prášky, ale i tyčinky různých příchůtí. Moje oblíbená je raw chocolate brownie!

Na začátku roku jsem se zamilovala do Pale Waves, takže při první příležitosti jsem si koupila lístek na jejich koncert!

Baker Street

Smoothie z malin, jahod, ananasu a mandlového mléka

Plánování

Dlouhé chvilky v práci …

Nedalo mi to a před odjezdem do Španělska jsem si obarvila hlavu na fialovo, jelikož je to barva, kterou jsem chtěla vyzkoušet už dobré 3 roky. A neskutečně jsem se do toho zamilovala! Jenže ve Španělsku se mi to během pár umytí vymylo do modra …

Jen tak náhodně jsem si objednala tohle tělové mléko, jelikož jsem na něj četla všude samé dobré recenze a můžu s jistotou říct, že to je jedna z mých nejoblíbenějších vůní vůbec!

Článek se všema fotkama z Madridu najdete TADY

A článek z Barcelony zase TADY

V Londýně jsme letos měli fakt štěstí na úplně tropické teploty!

Nejlepší veganská acai bowl a veganská sušenka z Pretu!

Většinu knížky jsem četla se slzama v očích, přesto je ale neuvěřitelně motivující a tak jakože krásná, protože je prostě ze života. Smrt je určitě téma o kterém by se mělo mluvit více, jelikož je to součást nás všech. Veronika je velmi silná a inspirativní osobnost, ze které by si měl každý z nás vzít příklad.

Konečně jsem Radka vytáhla do mého oblíbeného města v Anglii. Do Brightonu!

Pořídila jsem si nejnovější kolekci od Zoelly a článek, ve kterém píšu co kolekce obsahuje a názor na jednotlivé produkty můžete najít TADY.

Vydala jsem se sama na 20km túru z Doveru do Deal a článek o celém výletu s fotkama najdete TADY

Další knížka, která se mi dostala pod kůži. Od první stránky jsem hltala každé slovo a i když se ze začátku příběh může zdát typický jako “Nešťastná holka potká kluka, zamilují se a život je najednou fajn.” tak tomu tak rozhodně není. Příběh má v sobě mnohem víc. Dušení poruchy jsou opravdové a postihují lidi po celém světě v jakémkoliv věku a musí se o nich více mluvit. Čtenáři co se sami potýkají s úzkostí nebo s depresí se definitivně sžijí s postavami a naopak čtenáři, co zkušenosti s depresí nemají, budou moci nahlédnout a pochopit jaké to pro člověka je a co se mu děje v hlavě.

Zamilovala jsem se do Glossier, což je beauty značka převážně s produkty na péči o pleť a tyhle 2 masky na obličej jsou prostě top!

Miluju celou koleboraci Miley Cyrus x Converse, ale tyhle botky pro mě byly jasnou volbou! Glitteru a růžové barvy není totiž nikdy dost!

Konečně jsem vyzkoušela veganskou zmrzlinu od Bena & Jerryho a byla tak dobrá, že jsem ji pomalu spořádala na jedno posezení!

S Ráďou jsme zašli do restaurace s názvem by Chloe, což je veganská restaurace prvně založená v New Yorku a teď se pyšní i v Londýně! Dala jsem si vege fish & chips a teda nešel poznat rozdíl!

Veganské dobroty

Abych na to pořád nezapomínala ….

S Radkem jsme navšítivili farmu se zachráněnými hospodářskými zvířaty a článek najdete TADY

Stephen King nemůže chybět!

Doufám, že se fotky líbily, pokračování zas někdy příště!

xx

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *