SUCK IT AND SEE

Jako vždy jsem s fotkama o dost pozadu a tak teda fotky nafocené v létě zveřejňuji na začátku prosince hned po tom, co jsem se spolubydlící vánočně ozdobila náš obývák.

Nafotil je můj kamarád Martin v Toulouse a povedly se natolik, že bylo fakt těžké je roztřídit a vybrat jen ty nejlepší. Takže tady máte asi tak stovku fotek s mým obličejem.

Jinak doufám, že jste měli hezkou první adventní neděli. Já jí strávila koukáním na Přátelé v teple domova. Dále také přemýšlím nad novými novoročními předsevzetími, které si hodlám brzo zapsat a taky si tak nějak v hlavě shrnuji jaký byl tento rok. Možná na toto téma napíšu i článek, jelikož mi přijde, že i když se můj život navenek nijak zvlášť nezměnil, svět uvnitř mně udělal otočku o 180 stupňů. A to v dobrém slova smyslu. Konec tohoto roku bude také speciální, jelikož letos nejedu na Vánoce do Čech za rodiči, ale rodiče jedou za mnou do Londýna. Poprvé za 5 let. A mně se tak konečně naskytne šance hostit svojí první Štědrovečerní veganskou večeři. Uff, bude to fuška ale věřím, že to bude stát za to! No a teď už k fotkám:

Shorts – Topshop // Ankle boots – Nasty Gal // Rings – Nasty Gal // Cardigan – boohoo // Sunglasses – Next

xx

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *