RICHMOND PARK // Setkání s jeleny

Do Richmond Parku jsem zavítala poprvé před zhruba dvěma lety. Není pro mě zrovna nejjednodušší se tam dostat, jelikož je Richmond přesně na druhé straně Londýna, než já bydlím. Je to taková hoďka a půl, řekla bych. Po tom, co jsem ale na instagramu viděla od lidí spoustu fotek stáda jelenů právě v Richmondu, vytáhla jsem Radka a řekla, že prostě jedeme. A k našemu štěstí, jsme viděli jeleny přesně dva a ještě z hrozné dálky. Takže místo výletu za jelenama jsme si hold udělali jen takový výlet do parku. Ostatně na starý článek se můžete mrknout TADY.

No, letos jsem se rozhodla opět pokusit štěstí a s Annou si znova do Richmondu zajet. Prvních pár hodin jsme jen chodily a chodily, ani jsme nevěděly kam (Richmond Park je vážně obří) a nezahlédly jsme ani jednoho jelena. Anna už začínala být nevrlá, že jsme jely zbytečně až jsme najednou v dálce pár jelenů zahlédly. Bylo to takové menší stádo a k jednomu jsme se dostaly opravdu blízko a podařilo se nám udělat pár skvělých fotek.

Po tom, co jsme doslova hodinu jen stály a zíraly na ně, jsme se rozhodly popojít dál, sednout si na lavičku a najíst se. Byly jsme konečně spokojené a rozhodly jsme se pomalu jít zpět do města. Jenže cestou zpět jsme narazily na další stádo – tentokrát větší. Strávily jsme další půl hodinu focením a pak jsme popošly několik metrů a spatřily jsme další a ještě VĚTŠÍ stádo. Až se nám tomu nechtělo věřit, jaké štěstí máme. No kouknětě se sami na fotky.

Celý Richmond je prostě nádherný. Vůbec nemáte pocit, že jste v Londýně ale na nějaké menší vesničce.

Cestou do parku se vám dostanou i takové krásné výhledy.

A tady už fotky z Richmond Parku

Jak jste mohli vidět, fakt se nám poštěstilo. Asi jsem to měla i za to, že při mojí první návštěvě jsem viděla velký kulový. A taky jsme tentokrát fakt prošly Richmond Park křížem krážem a nachodily jsme dobrých 20km. Stálo to za to.

Dala jsem z celého dne dohromady i video

xx 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *