RANDOM PICTURES – ŘÍJEN & LISTOPAD

Moje dvě karty do foťáku doslova přetékají fotkama, takže je zřejmě na čase udělat foto-článek. Který jsem mimochodem nedělala od října. Ups….. Mám rozhodně co dohánět.


King’s Cross

Objevila jsem novou kavárnu a ta se hned stala mou novou nejoblíbenější. Jmenuje se Half Cup a je pár minut pěšky od King’s Cross. Nejenom, že jsem v ní ještě nepracovala, takže tam můžu v klídku chodit (lol?), ale mají skvělé a jednoduché menu, na kterém najdete klasický avo toast, acai bowl, toasties, porridge atd. Taky mají na výběr spoustu dairy free milk options. Nejenom klasické soy a almond, ale taky coconut, oat a hazelnut. A říkám vám, není nad kavárnu, kde dělají coconut milk, protože to mám úplně nejradši. Ale radím vám, nedávejte si ho ve Starbucks, Costě nebo Pret A Manger. Tam ho vždycky tak převaří, že se to nedá pít a ten kokosový nádech ani nepocítíte.

Moje spolubydlící mě přemluvila, abychom začali chodit na jumping. Před několika lety jsem na tom byla asi 2x v Česku a bavilo mě to, tak jsem si řekla, proč ne? A fakt jsem se do toho zase zamilovala a začala jsem chodit pravidelně každý týden. Není nad to, když ze sebe vypotíte/vyskákáte duši a zároveň se u toho neuvěřitelně bavíte.
Pokud máte rádi motivační knížky typu Čtyři Dohody, rozhodně doporučuju si přečíst Mnich, který prodal své ferrari. Čte se to fakt samo a po dočtení máte takový ten blahodárný pocit.
Na konci října jsme vyrazili s Ráďou na pár dní do Berlína a byl to fakt úžasný výletík. Berlín patří k mým nejoblíbenějším městům vůbec. Na článek s fotkama se můžete podívat TADY. Natočila jsem taky vlog a ten najdete TU.

U mě před barákem se někdy dějou divy. Vidět něco takového, když jste měli na přesdržku den je dar z nebes.
Sand přijela na návštěvu do Londýna, tak jsem jí hned musela vzít do Half Cup, kde zkusila charcoal latte a byla to fakt ňamka. Kdybych nebyla takový zásadní flat white človíček, dám si ho taky.


Ben&Jerry je moje srdcovka, kterou nic nepřebije, ale musím říct, že tahle zmrzka taky stojí za hřích. Byla to moje první veganská zmrzka vůbec a jaký jsem pociťovala rozdíl? Vůbec žádný.
Navštívila jsem Hýžu v Cardiffu a nafotili jsme zas úžasné fotky. Na moje fotky z výletu se můžete mrknout TADY a k fotkám, které nafotil Martin jsem sepsala článek TU.

Takové ty randíčka, na kterých mě Radek rozmazluje, mám nejradši.
Gone Girl je za mě stále nejlepší drama za posledních pár let. Knížku jsem četla už podruhé a film jsem viděla asi 5x. Musela jsem donutit skoro všechny v mém okolí se na to podívat a tak jsem se na to rovnou podívala znova s nimi. Ty reakce po skončení mě neuvěřitelně bavily.
Vánoční Londýn = nejhezčí Londýn. Sice nenávidim zimu, ale Vánoce v Londýně? To musíte zažít alespoň jednou za život. Vždycky, když pak přijedu na pár dní o Vánocích do Česka, musím se smát té naší dekoraci, která je mimochodem každým rokem stejná. Londýn vás naopak vždy něčím překvapí a vyrazí dech. Víc fotek uvidíte v příštím fotočlánku.

Jelikož tuhle noční masku/krém na obličej už používám dobré 3 měsíce, můžu vám dát pořádnou recenzi. Já poslední rok hodně trpěla na pupínky a moje pleť celkově nevypadala nejlépe. Ale co jsem začala používat tuhle bezva pandu, moje pleť se zlepšila o 100%. Pupínky se už nevrací a pleť je mnohem víc rozjasněná a hebčí. A když si i váš kluk všimne, že vaše pleť vypadá nějak dobře, rozhodně na tom něco bude.
Po dlouhé době jsem šla na koncert a rovnou po dvanáctce v práci. Ale Wolf Alice za to stáli. Musím přiznat, že jejich druhé album nemiluju tolik, jako to první, ale pár srdcovek se na něm přece jen najde.

Pokračování příště …
 
xx

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *