RANDOM PICTURES – PROSINEC & LEDEN

To bych nebyla já, abych nepostovala Vánoční fotky v březnu. Ale co, lepší pozdě než-li vůbec a když se podívám ven na to počasí, tak to není zas až tak z cesty. Tady máte fotky, které jsme nafotila v prosinci a v lednu v Londýně, v Liberci a v Havířově.

Klasické snídaně a zdravé mňamky


Magický Londýn


Když jsem se přestěhovala do Londýna, první místo, které jsem chtěla navštívit, bylo Londýnské aquárium. Aquária mě prostě fascinují. No a nakonec jsem to odkládala celé 4 roky, až jsem si jednoho dne řekla, že tam prostě konečně půjdu a dotáhla jsem i Ráďu. Musím říct, že jsem byla příjemně překvapená a Londýnské aquárium je na 100% lepší a zajímavější než třeba to v Barceloně.

Po návštěvě aquária jsme si zašli na Oxford Street na menší vánoční nákupy. Když je Oxford Street takhle vyzdobená, tak mi ty davy lidí ani nevadí.

Co taky o Vánocích nemůže chybět je přece bruslení.  Zašli jsme do toho na Canary Wharf a ty vysoké, osvětlené budovy kolem nás to dělali 2x tak kouzelnější. Stála jsem na bruslích snad po 15 letech a prvních 10 minut to byl pro mě fakt boj. Pak jsem se do toho už celkem dostala, ale bez drcení Radkovy ruky bych asi moc daleko nedojela.
Jelikož já jsem na Vánoce jela domů do Liberce a Ráďa zůstal v Londýně, udělali jsme si svůj Vánoční den 22.12. Stejně tak tomu bylo i minulý rok. Během dne jsme si zašli do Winter Wonderlandu v Hyde Parku, pak jsme se na pár hodin rozdělili, abychom dokončili svoje Vánoční nákupy a večer jsme se sešli doma, udělali si večeři a dali si dárky. Točila jsem v ten den i video, na které se můžete mrknout TADY.


Naše druhé společné Vánoce
Doma v Liberci už na mě čekalo moje nejoblíbenější stvoření.

Nevim jak vy, ale já hned co skončí Vánoce, začnu znova nakupovat jak zběsilá. Ale tentokrát kousky jen pro sebe.

Ani o Vánočních svátcích jsme nevynechali jógu

Výměna dárků s nejlepším přítelem

A další shledání po 100 letech

Těšně před Novým rokem jsem odjela do Havířova za Ráďou, kde jsme zůstali u jeho rodičů. Já doufám, že jste si všichni užili Nový rok lépe než já, protože mě dělali společnost kapesníčky a antibiotika. Tak nějak hned po příletu do Liberce, na mě začalo něco lézt a na Silvestra jsem tomu úplně propadla. Odlétali jsme ale zpět do Londýna až 5.1., takže jsem naštěstí měla čas na to, se vyležet a aspoň trochu normálně fungovat.Havířovská Vánoční výzdoba rozhodně přebila tu Libereckou.


xx
Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *