RANDOM PICTURES – BŘEZEN & DUBEN

Za 2 dny odjíždím do Španělska, tak mě napadlo, že než vás zahltím těma všema fotkama z Madridu a z Barcelony, hodím vám tu nejdříve foto článek s fotkama za březen a duben z Londýna.

East London

Konečně jsem se dostala k téhle úžasné knížce od Patti Smith a vážně jí můžu jen doporučit. Když jsem byla mladší, můj sen bylo žít si jednou takový ten cool život v New Yorku. To se ale po přestěhování do Londýna změnilo, jelikož mi došlo, že velkoměsta asi nejsou nic pro mě. Každopádně díky téhle knížce jsem si na chvíli zase představovala, jak úžasné by bylo žít v New Yorku, chodit do kaváren, do galerií a psát a tvořit. Sice tak trochu dělám to samé v Londýně, ale Londýn není Brooklyn a chybí mi tu žluté taxíky. 😀

I já se někdy přinutím a něco ukuchtím.

Den na Greenwichi 

S Radkem jsme se zašli podívat na výstavu Harmonics in Space v Now Gallery, hned vedle O2 Areny. Jen tak jsme seděli, zaposlouchali se do hudby a užívali si všech těch barviček kolem .Kundera nezklame
Objevila jsem na instagramu tuhle roztomilou kavárnu/restauraci s názvem Angie’s Little Food, tak jsme se tam jeden den zajeli s Radkem podívat a bylo to stejně úžasné, jako to vypadalo na fotkách. Tučnák v podobě supermana byla hned po tom všem jídle moje nejoblíbenější věc.

Ta kavárna se nachází v Chiswicku, což je část Londýna, ve které jsme ani jeden dřív nebyli, takže jsme si udělali i takovou procházku a narazili na několik zajímavých míst.

 


Chiswick House and GardensKokosové mléko miluju, ale mandlové naopak moc nemusím. Strpím ho tak akorát v ovesné kaši. Ale když se tyhle 2 příchutě spojí dohromady, vznikne z toho naprostá lahoda!

Můj první koncert v tomhle roce byla Koncert měl teda proběhnout o několik měsíců dříve, ale z nějakých důvodů museli změnit datum. Celá show byla naprosto dokonalá, úžasná atmosféra a všichni tancovali, takže se čekání vyplatilo! Na koncertě jsem se taky seznámila s fantastickou holčinou z New Yorku a pokaždé celou přestávku mezi vystoupeními jsme jen kecali a kecali. Samozřejmě jsem hned dostala pozvánku ať jí v New Yorku navštívím a nebudu lhát, zní to dost lákavě. Hlavně po přečtení té knížky od Patti Smith!

Stephena Kinga naprosto miluju a tak mi nějak nešlo do hlavy, že jsem od něho ještě nečetla Osvícení. Popravdě jsem neviděla ani film (nebo si ho nepamatuju) a když Radek navrh, že se na něj podíváme, řekla jsem že bohužel, ale nejdřív si musím přečíst knížku. A bavila mě!

Přesunula jsem se v práci do jiné lokality a pracuju teď na Angelu a procházet se kolem je úplná radost!Na konci dubna jsme s Radkem navštívili Edinburgh a článek o celém výletě se spoustou fotkama si můžete přečíst TADY. Taky jsem dala dohromady video a na to se můžete mrknout TADY.

xx
A příště už fotky z Madridu!

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *