RANDOM PICTURES – Beginning of Spring 2019

Nebudu lhát, tenhle rok beru hodně easy. Rozhodla jsem se vzdát se cestování a soustředit se hlavně na sebe a pracovat na věcech, co bych ráda jednou dělala full time. Což je fotografování, psaní, výživové poradenství a jóga. Takže se toho v mym životě zas tolik neděje. Když nejsem v práci tak právě cvičím, píšu články, upravuju fotky a na nic moc jiného mi čas nezbývá.

…. Taky ale pletu což je pro mě nejlepší relax. Vždycky k tomu ještě poslouchám nějaký podcast. Momentálně je můj nejolíbenější ten od Earthling Eda, který najdete na itunes nebo na youtube.

Snídaňových rituálů jsem se taky nevzdala

Skvělá knížka plná zamilovaných dopisů

Párky od Lindy McCartney jsou prostě nejlepší párky na světě. Znám i hodně masožravců, které si je vychvalují.

Pesto pasta je momentálně moje nejoblíbenější jídlo. Hlavně je to rychlovka a potřebujete jenom pár ingrediencí.

V Londýně na Brick Lane a na Shoreditch Oatly vypustilo další úžasnou reklamu s názvem “Ditch Milk“. Bylo to sice jen na pár dní, ale stejně! Těmahle ulicema projde denně snad milion lidí a přehlídnout se to vážně nedalo. Měla jsem to štěstí si s timhle motivem ulovit i tričko.

Krásně rozkvetlý Londýn. Tohle byl jeden z mála dnů, kdy jsme tu měli fakt krásný jarní počasí. Jinak to venku furt působí jako zima.

Tunel na King’s Cross

Moje nejoblíbenější kokosová voda, na kterou nedám dopustit! Vyzkoušela jsem jich už docela hodně, ale tohle je jediná ke které se opakovaně vracím už několik let.

Vydala jsem se jednoho slunného dne na túru kousek od Londýna. Ušla jsem 19 kilometrů, užila jsem si božského klidu v přírodě a aspoň na jeden den si odpočinula od lidí.

Našla jsem si i kámoše. Fotit zvířata mě momentálně baví úplně nejvíce, takže jsem si setkání s těmahle kráskama fakt užila.

Pyšně nosím tričko od Friend Animal Sanctuary.

S Annou jsme vyrazily vyzkoušet veganskou restauraci s názvem Paradise Plantbased. Já jsem si dala jejich full english breakfast a jako dezert rocky road a Anna měla nějaké lasagne. Byla to fakt dobrota a strašně se mi líbil i jejich interiér. Na stránkách mají napsané, že se nechali inspirovat Bali dekorací a jelikož Bali je momentálně na 1. místě na mém bucket listu, není divu, že jsem si to tam zamilovala.

Vegan Love everywhere

A právě takhle zamračeno je teď u nás skoro pořád. Fakt se nemůžu dočkat dne, kdy konečně vytáhnu šaty nebo kraťasy a vitamín D nasaju přímo ze sluníčka, namísto z tabletky.

xx

v létě plánuju hodně túr v Anglii a ráda bych jela na 2 týdny do Česka cestovat, takže život bude snad o něco víc vzrušující

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *