KVĚTEN & ČERVEN PHOTO DIARY

Musím říct, že mě neskutečně baví dělat tyhle články plné fotek, kdy se poohlénu pár týdnů zpět na to všechno, co jsem dělala a co se událo. Hlavně když nejsem v nejlepší náladě a přijde mi, že můj život je tak trochu nudný a neprožívám nic zajímavého. To je pak psaní takového článku nejlepší lék, jelikož mi dojde, že ono se toho stalo celkem dost za ty pouhé 2 měsíce. A poslední dobou se dějí jen samé dobré věci.

Po tom, co jsem podstoupila svojí turečkovou zkouškou dospělosti, o které si můžete přečíst TADY, musela jsem si udělat radost něčím, co v životě absolutně nepotřebuju, ale i tak to miluju. A to kosmetikou. Tyhle rozjasňovače od sarahill.com jsem si přála hodně dlouho a konečně jsem si je mohla dovolit

Vyzkoušela jsem tyhle veganské banáno-ovesné lívance podle Domči z dblog.cz a lepší veganské lívance jsem fakt nejedla

Klasické procházky Londýnem

Sandrine nadšená z dárku z Dublinu

Se Sandrine jsme KONEČNĚ vyrazily do Kew Gardens, kam jsem se chtěla podívat už hrozně dlouho. A celé to bylo vlastně ještě mnohem krásnější a větší, než jsem si představovala. Ještě nám tak parádně vyšlo počasí, že celé to byl takový snový den


 


Pár dalších fotek, na kterých pózuju jen já najdete v článku TADY.

Jak vznikají fotky na instagram? Asi nějak takhle..
V Kew Gardens jsem objevila kytičku po které jsem toužila už nesmírně dlouho, ale nemohla jsem ji v žádném obchodě s kytkama najít. Tak konečně je doma!
A takhle to vypadá, když dělám snídani já. Ty výborné lívance jsem si nemohla nechat jen pro sebe, takže při první přespávačce Radek nedostal na vybranou a kupodivu mu i chutnalo, což se většinou s jídlem, co ukuchtim já nestává, haha.
Po dlouhé době jsme zavítali do mé oblíbené kavárny, kam s Ráďou většinou chodíme hrát Scrabble

Vedro a smoothie je prostě perfektní kombinace. Mražené borůvky, 1 mandarinka, 1 banán, 1 lžička acai powder a veganské mlíčko
Na netflixu jsem objevila novou show Girlboss. Vím, že knížka vyšla před lety a každý si jí fotil na instagram, ale nějak jsem jí přehlížela, protože mě odrazoval ten “holčičí” cover. Seriál jsem ale měla do týdne zkouknutý. Sophiin příběh mi nedal spát a musela jsem běžet i pro knížku. Něco tak inspirativního a motivačního jsem dlouho nečetla! Pokud potřebujete nějak nakoupnout do života tak vřele doporučuju!
Porridge z quinoi opět podle Domči a lístky na Paramore!!!!
Když vám váš kluk nejdřív zakáže cupcake, že si musíte dát nějaké pořádné a výživné jídlo a ne furt jen sladkosti a pak vás pošle napřed do obchodu a najednou vás překvapí s tímhle.
Anie z aniesonge.com je neskutečně inspirativní člověk a proto jsem si musela nechat poslat její knížku do Londýna, protože už jsem nemohla čekat na to, až se mi naskytne šance jet do Česka. A fakt mě nezklamala. Anie je jasný příklad toho, že všechno jde, když se chce. Knížka je ze života plná inspirace a pozitivní nálady. Nadchla mě tak, že jsem donutila i Radka si jí přečíst. On sice není vůbec čtecí typ a potrvá mu to tak rok, ale jednou ji prostě dočte.
Ani vám nebudu říkat kolik let jsem si přála zúčastnit se Color Runu! A letos jsem si řekla, že už prostě musím jít, napsala jsem Sandrine, která souhlasí se vším, vzala jsem si ten den volno v práci a koupila lístky! Zážitek to byl neuvěřitelnej a určitě je to taková akce, co by se měla jednou za život zkusit, ale znova bych už do toho asi nešla.  Ač ty barvy vypadají sebeúžasněji, během 10 vteřin se změní na špínu a prach a na konci celé akce máte pocit že jste špinaví jak zvenku tak zevnitř svého těla.

 

Posedlost veggie burgerama mě přešla a teď mám zase období, kdy bych nejradši jedla pizzu k snídani, obědu a i večeři. Radši ani nepočítám, kolikrát jsme za ty 2 měsíce s Radkem na tu pizzu šli.

Konečně jsem se sešla tady s Marťasem, zašli jsme na Greenwich, nakoupili si spoustu čokolády a vína a konverzovali dlouhé hodiny o životě. Pár fotek taky v předešlém článku TADY.

Přesně po 4 letech nastal moment, kdy jsme se s Lukášem zase sešli a opět za stejné příležitosti. Paramore! Upocenou Lucernu jsme vyměnili za koncertní halu v Londýně – Royal Albert Hall a zážitek to byl tak úžasný, že v 1 ráno jsem se fotila doma s plakátem abych měla to štěstí pořádně zdokumentované.xx
Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *