FEBRUARY 2007 PHOTO DIARY

Tak jak jsem na konci ledna psala, že únor bude 100% lepší, tak jsem se docela mýlila. Až na výlet do Lucemburska na konci měsíce se zas tak moc skvělých věcí nestalo. Viním za to i to deštivý a chladný počasí.

  • Nečekaně jsem byla zase nemocná a to rovnou 2x. Takže žádné fitko, žádná jóga, což jsou věci, které mi dost pomáhají zachovat si chladnou hlavu a nabíjí mě energií a pozitivitou.
  • Dala jsem výpověď v práci, protože už se to tam nedalo vydržet a jelikož jsem začala i poukazovat na věci, co se mi nelíbí, vyrazili mě o týden dřív, než jsem měla původně končit. Což mě akorát vedlo ke zjištění, že být nezaměstnaná je pěkná nuda, jelikož vám nezbývá nic jiného, než sedět doma a neutrácet, aby jste si mohli příští měsíc dovolit zaplatit nájem. 

Takové ty momenty, které nestáli za starou bačkoru jsem samozřejmě blejskla na foťák:

Bábovky jsem přečetla pomalu na jeden dech. Hrozně skvěle se to četlo a jednoduché české příběhy obyčejných lidí, byly tak skvěle napsané, že jsem nemohla knížku odložit z ruky

Uděala jsem si radůstku v Lushi a nemůžu se dočkat až tyhle věcičky vyzkouším

S kamarádkou jsme si zašli do takové víc posh veganské restaurace na Notting Hillu, která se jmenovala Farmacy. Ten jejich burger byl naprosto dokonalý

V čem jsem se ale hodně sekla byl dezet. Když jsem si objednávala veganský brownie s kokosovou zmrzlinou a lesním ovocem, očekávala jsem veganský brownie s kokosovou zmrzlinou a lesním ovocem. Co mi ale přinesli, byl tenhle obří pohár, v němž bylo asi 5 mini brownies, které mimochodem nebyli vůbec dobré a ještě tam byli mandle s nějakým sladkým sirupem. No, celé to bylo tak sladké a mně po tom bylo tak špatně, že jsem si na konci připadala jako jedna velká tlustá prasnice. Ale nebylo to nejlevnější tak jsem to samozřejmě musela sníst celé.

Vždycky, když mám mizernou náladu, tak si koupím květiny do pokojíčku, které mi tu náladu hned zlepší. A vlastně mi jí zlepšují i po celé další dny.
Katedrála svatého Pavla je stále mojí nejoblíbenější stavbou v Londýně a ani po více než 3 letech se na ní nemůžu vynadívat

S přítelem jsme na konci měsíce oslavili roční výročí. Neuvěřitelné, jak ten čas utíká. Koupila jsem mu jako dárek letenky do Dublinu na duben, což byl takový dárek i hlavně pro mě. Já dostala poukaz na MAC kosmetiku, který se v době mé nezaměstnanosti skvěle hodí.
Nevím jak to máte vy, ale za mě kafe v Paulovi je na jedničku. Rozhodně lepší než taková Costa.
Byla jsem na koncertě The Naked And Famous, který byl naprosto fantastický a můžete si o něm přečíst TADY

Zkusila jsem podle časopisu tyhle veganské jablečno-skořicové lívance a nebyli vůbec špatné.
Jediné co potřebujete je 110g ovesných vloček, půlku banánu, jablko, čajovou lžičku skořice, jakékoliv rostlinné mléko a polévkovou lžičku medu nebo nějakého sirupu. To celé rozmixujete a vznikne vám směs, kterou pak hodíte na pánev a máte lívance. Já ještě pak na to dala sojový jogurt, banány a jablka a byla to lambáda.

Vegetariánské fajitas

A tady vyrážíme do Lucemburska! Na samostatný článek se můžete brzo těšit!
V Lucembursku jsme narazili na nejlepší obchůdek s názvem Stitch, kde měli moje vysněné Stussy tričko, které chci od té doby, co jsem ho viděla nosit Ollyho z Years & Years na Lolapalooze v Berlíně. Takže je jasné, že jsem si ho musela hned koupit. 
A další palačinkové ráno, tentokrát od přítele
Musim říct, že výlet do Lucemburska mě neskutečně nabil novou pozitivní energií a vyčistil mi hlavu, takže si opět myslím, že následující měsíc bude o moc lepší. Nová práce je snad na obzoru. Věřím, že i to počasí bude lepší, protože už brzo bude přece jaro a já chci neskutečně moc zase začít chodit na túry blízko Londýna. Mám naplánováno víc koncertů než v únoru a na konci měsíce jedu na týden do Česka, takže se těším na kamarády a na rodinu. Taky už snad budu jen zdravá ať se můžu stát tou profesionální jogínkou a furt o tom jenom nemluvit.
xx
Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *